Ne sunuyorum?

Değişim Koçluğu

Geçiş dönemlerinde kişinin kendine güvenini artıran, onu cesaretlendiren ve olası zorlukları önceden belirleyip tedbir almasını teşvik eden ve yeni döneminde mutlu ve huzurlu olmasının yollarını bulduran bir süreçtir.

Kariyer Koçluğu

İş hayatında potansiyelini maksimum düzeyde kullanılabilmeyi, performansını arttırmayı, yeni bir açılıma gitmeyi ya da kendi işlerini kurmayı hedefleyen bireylere yönelik koçluk hizmetidir.

Yaşam Koçluğu

Daha verimli, daha mutlu, daha dengeli yaşamak, var olan potansiyelini ortaya çıkarmak, kendisini geliştirmek, değişmek, hayattan doyum almak isteyen bireyleri amaçlarını ve arzularını gerçekleştirmeye teşvik eden koçluk hizmetidir.

Kişisel Gelişim Koçluğu

Kişisel Gelişim Koçluğu, gelişimi hedefleyen bireylere, potansiyellerini ortaya çıkarma, becerilerini pekiştirme, performanslarını arttırma, amaçlarını gerçekleştirme yolunda destek sağlar.

Öğrenci Koçluğu

Öğrencilere, potansiyellerini ortaya çıkarma, becerilerini pekiştirme, yeni beceriler kazanma, performanslarını arttırma, amaçlarını gerçekleştirme yolunda destek sağlayan koçluk hizmetidir.

 

Gönüllü Projeler

Adler CE olarak Üniversiteler ile “Üniversite Öğrencilerine Gönüllü Koçluk Projesi” (2017 – 2018 öğretim yılında )

 

Advertisements