Ben Kimim?

IMG_0274

Bir anne, bir eş, bir evlat, bir abla, bir dost, bir şef, bir girişimci, bir koç olarak ve aynı zamanda hepsi bir BEN olarak hayatın içindeki mutlulukları arayan bir kaşifim. İnsan beynini, insan davranışlarını ve insanların farklılıklarını yani insana dair herşeyi merak ederim.

İnsan odağım ve merakım beni bir zamanda Koç’luğa çekti. Bugün, bireylere ve kurumlara koçluk hizmeti sunmak, bir insanın kalbine dokunmak benim için bir işten öte büyük keyif ve huzur kaynağı.

Özgürlük, merak, öğrenmek benim için olmazsa olmazlar. Seyahat etmeye, doğada uzun yürüyüşler yapmaya, fotoğraf çekmeye, yemek yapmaya bayılırım, kitap okumak için kendime sakin mekanlar bulur bir saatliğine oralara sığınırım, yoga yaptığımda kendimi çok yenilenmiş hissederim. Bir anne olarak insanları, küçük bir beden ve büyük bir kalpten izlemek beni büyüler.

Buraya nereden geldim?

Gazeteci ve yazar olma niyeti ile yola çıktığım kariyerimde uzun yıllar, aldığım  mühendislik eğitimi doğrultusunda, çeşitli uluslararası proje ve kurumlarda, İngiltere, Libya, Hırvatistan, Yunanistan gibi çeşitli ülkelerde kısa ve uzun vadeli projelerde yönetici olarak çalıştım.

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İnşaat Proje Yönetim yüksek lisans eğitimini Mimar sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde aldım.

Mutfak Sanatları Akademisi’nde (MSA) profesyonel şeflik eğitimi aldım.

Profesyonel Koçluk eğitimlerimi Adler International’dan, NLP Practitioner eğitimimi Erickson International’dan aldım.

Uluslararası Koçluk Fedarasyonu (ICF) üyesiyim.

Hakkimda ne dediler merak ediyorsaniz “neler yaziyorum” sayfama ulasabilir ve “izler” basligi altinda okuyabilirsiniz.

 

 

Profesyonel Koçluk – Adler International Learning

NLP Practitioner – Erickson International Learning

Mindfulness – Adler International Learning

icflogocolor.jpg Üyesi

 

 

 

 

 

Advertisements